Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

5-dienų Šaktipato ir Meditacijų Retrytas su Lina, Andalūzija, Ispanija Balandžio 4 – 9 d., 2022

2022 04 04 - 2022 04 09

1550 EUR – 1850 EUR

Kundalini Šakti pažadinimas vyksta visuose lygmenyse: sąmonės, kūno, taip pat ir subtiliuose – mentaliniame bei emociniame.

Šaktipatas laikomas vienu rečiausių dvasinių palaiminimų (iniciacijų), kurio metu perduodama Šakti energija pažadina pirmapradę (dieviškąją) energija, esančią kiekviename žmoguje. Ši energija dar vadinama Kundalini Šakti.Pasižadinusi ji per tiesioginį patyrimą pradeda palaipsniui vesti į gilesnį, visų pirma savęs kaip žmogaus, suvokimą, ribojimų ir tapatybių pažinimą, atsitapatinimą nuo jų ir, galiausiai, į dvasinę realizaciją – savęs kaip Tikrojo Aš arba Savasties suvokimą (angl. Self-realization). Taigi, Šakti pažadinimas yra jūsų sąmonės arba Tikrojo Aš suvokimo pažadinimas, nes pažadinta Kundalini yra jūsų pačių pirmapradė energija.

“Kiekvieną Sama jogos užsiėmimą vedu ČIA IR DABAR ir mokau taip, kaip veda širdis – intuityviai. Visada atsižvelgiu į dalyvaujančių poreikius, tuo pat metu kviesdama juos įsiklausyti į savo pačių kūnus – taip po truputį mes grįžtame atgal į save, į Tikrąjį Aš. Ši joga yra lengva, švelni, atpalaiduojanti ir kupina meilės. Ją gali daryti net ir tie, kurie nėra niekada praktikavę jogos,” – sako Sama jogos mokytoja Ulrika Sandström, švelniai, kantriai ir su didžiausiu rūpestingumu padėsianti mūsų kūnams priimti Šakti ir tapti labiau pastabiems tam, kas vyksta jo viduje.

Šakti kupinos meditacijos, patirtis bei energijas integruojanti subtilioji Sama joga, kūną palaikantis natūralus maistas bei puošnūs, tačiau jaukūs KALIYOGA retrytų centro kambariai, kvapą gniaužiantis Alpucharos regionas, įsikūręs didingų Sierra Nevados kalnų papėdėje, palydės jus į susitikimą su SAVIMI. Tiesiog pažiūrėkite: https://kaliyoga.com/yoga-retreat-spain/

Retrytų centras „Kaliyoga“, esantis geriausių Europos jogos retrytų TOP 10, yra įsikūręs nedideliame kaimelyje netoli Orgiva miestelio, esančio tarp Granados ir Viduržemio jūros pakrantės. Alpucharos regionas garsus savo kriokliais, tarpekliais, maurų įkurtomis gyvenvietėmis bei ūksmingais slėniais.

Kaina: 1550 – 1850 € (priklausomai nuo Jūsų pasirinkto kambario tipo)

Datos:

Balandžio 4 d. – atvykimas/pirmoji retryto diena;
Balandžio 8 d. – paskutinė retryto diena;
Balandžio 9 d. (iki 11:00) – išvykimas.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registracijos neatidėlioti.

Į kainą įskaičiuota:
– 5 naktų apgyvendinimas išpuoselėtame retrytų centre su privačiu vonios kambariu, klimato kontrole ir jaukumo teikiančiomis detalėmis;
– 3 k / dieną sezoninis vegetarinis Viduržemio jūros ir Azijos virtuvės maitinimas (be gliuteno);
– 5 dienų Šaktipato ir meditacijos retrytas su Sama joga;

Į kainą neįskaičiuota:
– lėktuvo bilietas;
– pervežimas iš Malagos oro uosto į „Kaliyoga“ centrą (pageidaujant, galime pasirūpinti);
– draudimas;
– asmeninės išlaidos;
– išlaidos, susijusios su COVID testavimusi (jei reikia);
– masažo ir holistinių terapijų paslaugos, teikiamos „Kaliyoga“ centre.

Norėdami užsiregistruoti į renginį, siųskite mums el. laišką į shakti@leimonte.eu.
Registracijos patvirtinimo laiške atsiųsime Jums nuorodą, kurią paspaudę galėsite išsirinkti ir užsirezervuoti norimą kambarį „Kaliyoga“ centre. Kambario rezervacija galios kaip Jūsų dalyvavimo patvirtinimas ir depozitas, kuris yra negrąžinamas. Antrąją mokėjimo dalį galėsite sumokėti likus dviems savaitėms iki renginio. Visą papildomą informaciją ar klausimus siųskite į shakti@leimonte.eu, ir mes mielai atsakysime.

Po galerija rasite daugiau informacijos apie renginį.

 

GALERIJA

Details

Start:
2022 04 04
End:
2022 04 09
Cost:
1550 EUR – 1850 EUR

Organizer

Dainius and Ieva
Email
shakti@leimonte.eu

Venue

22 Kononos, Athens, 116 34, Greece
22 Kononos
Athens, 116 34 Greece
+ Google Map
Copyright © 2024

Follow on