Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

3-jų/5-ių dienų Šaktipato ir Meditacijų Retrytas su Lina, Naujoje Zelandijoje, Sausio 27- 29/31d., 2023

2023 01 27 - 2023 01 31

295NZD

Pagaliau pasaulis atsidarė! Žmonės ir vėl gali susitikti ne tik Zoom platformoje ar mesendžerio žinutėse. Jie ir vėl gali rinktis, susitikti renginiuose ar salėse visame pasaulyje. Ar būtų kas kada pagalvojęs, kad galimybė fiziškai keliauti arba susitikti gyvai šiame skaitmeniniame 21-ame amžiuje taps tokia gyvybiškai svarbi ir aukso vertės.

Todėl su didžiausiu nekantrumu ir džiaugsmu norime pakviesti jus visus, kad ir kur dabar bebūtumėte, į Naująją Zelandiją. Visus, kurie yra dalyvavę internetu ar gyvai Linos retryte ar seminare, visus, kurie yra gavę jos Šaktipatą ar buvote su ja susitikę. Visus, kurie tik gali, kviečiame į vieną didelį Šakti šeimos susiėjimą Sąmoningumo, Meditacijų ir Retrytų Centre „Shunyata“.

Pavadinome šį renginį „Sugrįžimas namo“, nes po tokio ilgo nesimatymo laiko, pagaliau, kaip senais gerai laikais, susitiksime, pamedituosime kartu, pasidalinsime patirtimi, žiūrėsime į žaliai žydrą vandenyną, leisime amžinai žaliai ir žydinčiai gamtai mumis pasirūpinti, kvėpuosime tyru Aotearoa oru ir tiesiog leisime visiems savo pojūčiams ilsėtis. 

Be abejo, labai laukiame ir tų, kurie norėtų grįžti į Savęs pažinimo kelią, pradėti juo eiti arba gal apskritai pradėti viską iš pradžių. Todėl drąsiai galite dalintis šia žinute (yra ir angliškas variantas) su savo draugais bei pažįstamais. Kadangi pažadinta Kundalini Šakti yra pažadinta kiekvieno sąmonė, pažadinta Esatis bei tikrasis Aš.

Retryto-susibūrimo „Sugrįžimas namo“ trukmė yra 5 dienos, tačiau yra galimybė dalyvauti ir 3 dienas. 

 

Kainos: (ypatingos kainos ypatingam renginiui)

3-dienis  295 NZD + 30 NZD/dienai už veganiškus, be gliuteno specialiai mums ruoštus pietus (+ desertas ir gėrimas)

5-dienis  495 NZD + 30 NZD dienai už veganiškus, be gliuteno specialiai mums ruoštus pietus (+ desertas ir gėrimas)

 

Apgyvendinimas:

Deja, mūsų centras apgyvendinimo kol kas pasiūlyti negali, tačiau parašykite, ir atsiųsime sąrašą vietų arba minčių, kur ir kaip galima būtų apsistoti. Taip pat, patikrinkite Aibnb variantus. 

Labai labai laukiame! Atvažiuokite!

Registracija ir klausimai:

info@shunyata.nz; shakti@leimonte.eu

Details

Start:
2023 01 27
End:
2023 01 31
Cost:
295NZD

Organizer

SHUNYATA | Awareness, Meditation and Retreat Center

Venue

SHUNYATA | Awareness, Meditation and Retreat Center
144 Rocklands Road
Clifton, Golden Bay, 7183 New Zealand
+ Google Map
View Venue Website
Copyright © 2024

Follow on