Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

2-jų dienų Online Šaktipato ir Meditacijų intensyvas su Lina Leimonte

2022 11 19 - 2022 11 20

€80

Išorėje, atrodo, nebeliko nieko stabilaus. Nebeliko nieko, už ko galima būtų “laikytis” arba būti tikru, kad nepasikeis. Todėl vienintelis būdas rasti stabilų centrą,  į kuris visada būtų galima sugrįžti, nebėgant nuo gyvenimo ar neatsiskiriant nuo jo, yra grįžti į Save, į savo Esaties centrą. 

Prieš keletą mėnesių Lina išvyko į patį Naujosios Zelandijos pietinės salos viršų – saulėtąjį Golden Bay, kad galėtų savo patirtimi, Šaktipato dovana bei vedimu prisidėti prie Sąmoningumo, Meditacijų ir Retrytų Centro „Shunyata“ augimo. Jo įkūrėjai tikisi, kad šis centras ilgainiui taps vietine, tarptautine, netgi pasauline platforma, suteikiančia priėjimą prie tikrų mokytojų, mokymo, tikrosios Išminties, ir taip prisidės prie Sąmoningumo kėlimo pasaulyje bei padės visiems ieškantiems ar einantiems sąmoningumo/dvasingumo keliu.

Šį centro „Shunyata“ centro sezoną, Lina yra suplanavusi kelis renginius. Todėl nuoširdžiai kviečia į artimiausią – 2-jų dienų Online Šaktipato ir Meditacijų intensyvą, skirtą Europai ir JAV. 

 

Kada?
Lapkričio 19 – 20 d.
18:00 – 22:00 (Lietuvos laiku)

Kur?:
Internetu Zoom platformoje.
Po registracijos prisijungimas bus išsiųstas el. paštu.

Kaina:
80Eur (už abi dienas)

Details

Start:
2022 11 19
End:
2022 11 20
Cost:
€80

Venue

Zoom platform
New Zealand

Organizers

Shakti Path
SHUNYATA | Awareness, Meditation and Retreat Center
Copyright © 2024

Follow on