Loading Events

« All Events

5 dienų Šaktipato ir Meditacijų Retrytas su Lina Meditacijų centre „Zen Miškas“, birželio 26-30 d., 2024

June 26 - June 30

EUR540

VIETŲ NEBĖRA

Retrytai nėra skirti pabėgti nuo gyvenimo. Tai proga trumpam atsitraukti, gauti nuorodas, kryptis, žemėlapį, kaip gyvenime judėti, jį gyventi, jame augti ir išmokti jį matyti iš Sąmonės, o ne ego perspektyvos. Ir grįžus po truputį pradėti matyti ir suprasti, kad viskas, kas gyvenime vyksta, turi savo vietą ir paskirtį. Ego taip pat.
Kviečiame atrasti savo žemėlapį 5 dienų retryte meditacijų centre “ZEN MIŠKAS“ kartu su mokytoja Lina Leimonte, kuri šią vasarą vėl grįžta į Europą. Retryto metu kiekvienas dalyvis turės progą pasinerti į Šakti energiją, gauti Šaktipato iniciaciją ir pažvelgti į save bei savo Gyvenimą iš Pabudusios Sąmonės perspektyvos.

Taip pat medituosime, diskutuosime, o kūnas galės atsipalaiduoti ir integruoti energijas Sama jogos metu, kurią ves Ulrika Sandström.
Ši joga yra lengva, švelni, atpalaiduojanti ir kupina meilės. Ją gali daryti net ir tie, kurie nėra niekada praktikavę jogos.

KAINA: 540 EUR (į kainą įskaičiuota: renginys, vegetariškas maistas, apgyvendinimas komfortiškuose triviečiuose kambariuose)

DATA:  Birželio 26-30d.

VIETA:  Meditacijų centras „Zen Miškas“ (https://www.facebook.com/zen.miskas.ciobiskis), Čiobiškis.

Registracija į renginį, klausimai bei informacija: shakti@leimonte.eu

Details

Start:
June 26
End:
June 30
Cost:
EUR540
Event Category:

Organizer

Shakti Path
Email
shakti@leimonte.eu

Venue

Meditacijų centras “Zen Miškas”
Zen Miškas 19194
Čiobiškis, Lithuania
+ Google Map
Copyright © 2024

Follow on