Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

5-dienų Šaktipato ir Meditacijų Retrytas su Lina, Andalūzija, Ispanija Spalio 18 – 22 d., 2021

October 18 - October 22

1550 EUR

Kundalini Šakti pažadinimas vyksta visuose lygmenyse: sąmonės, kūno, taip pat ir subtiliuose – mentaliniame bei emociniame.

Šaktipatas laikomas vienu rečiausių dvasinių palaiminimų (iniciacijų), kurio metu perduodama Šakti energija pažadina pirmapradę (dieviškąją) energija, esančią kiekviename žmoguje. Ši energija dar vadinama Kundalini Šakti.Pasižadinusi ji per tiesioginį patyrimą pradeda palaipsniui vesti į gilesnį, visų pirma savęs kaip žmogaus, suvokimą, ribojimų ir tapatybių pažinimą, atsitapatinimą nuo jų ir, galiausiai, į dvasinę realizaciją – savęs kaip Tikrojo Aš arba Savasties suvokimą (angl. Self-realization). Taigi, Šakti pažadinimas yra jūsų sąmonės arba Tikrojo Aš suvokimo pažadinimas, nes pažadinta Kundalini yra jūsų pačių pirmapradė energija.

“Kiekvieną Sama jogos užsiėmimą vedu ČIA IR DABAR ir mokau taip, kaip veda širdis – intuityviai. Visada atsižvelgiu į dalyvaujančių poreikius, tuo pat metu kviesdama juos įsiklausyti į savo pačių kūnus – taip po truputį mes grįžtame atgal į save, į Tikrąjį Aš. Ši joga yra lengva, švelni, atpalaiduojanti ir kupina meilės. Ją gali daryti net ir tie, kurie nėra niekada praktikavę jogos,” – sako Sama jogos mokytoja Ulrika Sandström, švelniai, kantriai ir su didžiausiu rūpestingumu padėsianti mūsų kūnams priimti Šakti ir tapti labiau pastabiems tam, kas vyksta jo viduje.

Šakti kupinos meditacijos, patirtis bei energijas integruojanti subtilioji Sama joga, kūną palaikantis natūralus maistas bei puošnūs, tačiau jaukūs KALIYOGA retrytų centro kambariai, kvapą gniaužiantis Alpucharos regionas, įsikūręs didingų Sierra Nevados kalnų papėdėje, palydės jus į susitikimą su SAVIMI. Tiesiog pažiūrėkite: https://kaliyoga.com/yoga-retreat-spain/

Retrytų centras „Kaliyoga“, esantis geriausių Europos jogos retrytų TOP 10, yra įsikūręs nedideliame kaimelyje netoli Orgiva miestelio, esančio tarp Granados ir Viduržemio jūros pakrantės. Alpucharos regionas garsus savo kriokliais, tarpekliais, maurų įkurtomis gyvenvietėmis bei ūksmingais slėniais.

Kaina: 1550,- EUR

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registracijos neatidėlioti.

Į kainą įskaičiuota:

– 5 dienų Šaktipato ir meditacijos retrytas su Sama joga; 
– 5 naktų apgyvendinimas išpuoselėtame retrytų centre su privačiu vonios kambariu, klimato kont-
role ir jaukumo teikainčiomis detalėmis;
– 3 k / dieną sezoninis vegetarinis Viduržemio jūros ir Azijos virtuvės maitinimas (be gliuteno).

Į kainą neįskaičiuota:

– lėktuvo bilietas;
– pervežimas iš Malagos oro uosto į „Kaliyoga“ centrą (esant pageidavimui, galime pasirūpinti)
– draudimas;
– asmeninės išlaidos;
– išlaidos, susijusios su COVID testavimusi (jei reikia);
– masažo ir holistinių terapijų paslaugos, teikiamos „Kaliyoga“ centre.

Po galerija rasite daugiau informacijos apie renginį.

GALERIJA

Details

Start:
October 18
End:
October 22
Cost:
1550 EUR

Organizer

Dainius and Ieva
Email:
shakti@leimonte.eu

Venue

Kaliyoga Retreat Spain
18418 Las Barreras, Granados Spain + Google Map
View Venue Website

Copyright © 2021

Follow on